Tarım Rehberi -> HATA

Tarım Rehberi Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.tarimrehberi.gen.tr İşletmesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.tarimrehberi.gen.tr İşletmesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden İşletmemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.tarimrehberi.gen.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ... 

Son Eklenen 15 İşletme

tüm zirai mamüllerin özellikle türkiyede yetişen ve yetiştirilen her türlü bitkilerin anaç sertifikalı ve kontrollü tohumlarını fidelerini ve her türlü bitki ve bitki meteryallerini gübreleri zirai mücadele araçlarını zir.

-
sektor: sektörel kobİ
kategori: tarım-hayvancılık
kuruluş tarihi: 25 ocak 1990 perşembe
yetkili ve ortak: - - -.

her tÜrlÜ zİraİ fİde kesme ÇİÇek fİdesİ sÜs bİtkİlerİ Üretİmİ islahi İthalat İhracat ve tİcaretİ.ana sÖz.dİĞer kon.
sektor: sektörel kobİ
kategori: tarım-hayvancılık
kuruluş tarihi: 11 temmuz 2005 paza.

her türlü organik gıda ve tarım ürünlerinin imalatı alımısatımı ithalatı ihracatı üretime yönelik her türlü tarımsal ürünlerin projelendirilmesi gerçekleştirilmesi bakım ve onarımı ve Şirket konularına giren malların depolanması nakl.

baharat kuruyemİŞ Şİfali bİtkİler tİcaretİ
sektor: sektörel kobİ
kategori: tarım-hayvancılık
kuruluş tarihi: 07 mart 2011 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

her türlü zirai ticari sınai tarım ve orman ürünlerinin (narenciye yaş sebze ve meyve kereste bakliyat) alım satımını üretimini paketlenmesini ve pazarlamasını ithalat ve ihracatını yapmak .

hayvan sağlık sektöründe hastahanelerde teşhis ve tedavi poliklinik ve klinikleri labaratuarlar kurarak hayvanların sağlığına katkıda bulunmak bu amaçla gerekli tıbbi malzeme ithali imali hayvanlarla ilgili tüm ger.

hayvansal yemlerin üretimi alımı satımı ihracatı ve ithalatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: sektörel kobİ
kategori: tarım-hayvancılık
kuruluş tarihi: 19 ekim 2010 salı
yetkili ve or.

her türlü işyeri resmi ve özel kurumlar belediyeler dernek ve vakıfların yemek ihtiyaçlarını karşılamak üzerehazır yemek veya tabldot yemek üretimi yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: sektörel kobİ
kat.

Şİrket konusu İle İlgİlİ olarak her tÜrlÜ otel pansİyon tatİl kÖyÜ sİte bÜro İŞyerİ fabrİka yÜzme havuzlari depo ve meskenlerİn her tÜrlÜ haŞerelere karŞi İlaÇlanmasi ve dezefekte edİlmesİ.Şİrket her tÜrlÜ bah.

her türlü canlı hayvan alımı satımı pazarlaması ithalat ve ihracatını yapmak.her türlü eti yenebilir canlı hayvanların usul ve esaslar dahilinde kesimi yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: sektörel kobİ
kat.

her türlü gıda ve tarım ürünleri ticareti imalatını alımını satımını ithalatını ihracatını toptan ve perakende ticaret ve pazarlamasını yapmak.ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: sektörel kobİ
kategori: tarım-.

evcil hayvanların mama yem ve aksesuarlarının ithalatı ihracatı yurt içinde internet üzerinden satışı pazarlaması işleri.
sektor: sektörel kobİ
kategori: tarım-hayvancılık
kuruluş tarihi: 07 nisan 2011 pe.

canlı hayvanlar ve hayvansal ürünler canlı hayvanlaretler sakatatlar süt ürünleri kuş ve kümes hayvan yumurtalarıve diğer yenilebilir hayvansal menşeili ürünlerin alım satım ithalat ve ihracatı ve anasözleşmesinde yazılı o.

her türlü gıda maddelerini almak satmak gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak işletmek kiralamak kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğerişler.
sektor: sektörel kobİ
kategori: tarım-hayva.